(+371)67288859
(+371)67281676
Atrakstiet mums
Lielformāta druka Zīmogu izgatavošana Poligrāfija Sietspiede Vides reklāma
Produkti / Poligrāfija / Uzlīmes
Atkarībā no prasībām, piemērotām uzlīmēm, tās tiek izgatavotas dažādas veidos. Uzlīmes var iedalīt vairākās kategorijās:

1. LIELA UN VIDĒJA IZMĒRA UZLĪMES IZMANTOŠANAI TELPĀS UN ĀRPUS TĀM.

Izmantošanas veidi – uzlīmes logiem, skatlogiem, vitrīnām, koka un plastmasas stendiem, izkārtnēm, ārtelpu ēdienkartēm, norāžu plāksnītēm, planšetēm, kā arī konteineru, cauruļu, bīstamu kravu marķēšanai, produkcijas un iepakojuma marķēšanai. Iespējama izmantošana interjerā kā alternatīva fototapetēm, tai skaitā iebūvētajām mēbelēm. Uzlīmes līmēšanai uz grīdas (grīdas grafika).
 
Izgatavošanas tehnoloģija: krāsaina digitālā lielformāta druka uz baltas vai caurspīdīgas līmplēves. Maksimālais uzlīmes platums drukājot to ar vienu fragmentu – 160cm! Uzlīmes garums praktiski nav ierobežots. Vajadzības gadījumā attēls var tikt izgriezts pēc kontūra. Plēves – matētas vai glancētas. Nodrukātās uzlīmes var līmēt uz plastikāta, kartona, stikla, lamināta un citām plakanām virsmām.
 

Veicam uzlīmju montāžu ar izbraukšanu pie klienta!

Papildu iespējas: lakošana, laminēšana, aplīmēšana. Izgatavošanas laiks: standarta – 2 d.dienas, steidzami – dažu stundu laikā.
 

2. NELIELA IZMĒRA ŪDENSIZTURĪGAS UZLĪMES SIETSPIEDES TEHNIKĀ.

Izmantošana – produkcijas, iekārtu, iepakojuma marķēšanai, reklāmas materiāliem, plombēšanai.
 
Tehnoloģijas īpatnības – iespēja drukāt praktiski uz visiem plēvju veidiem – krāsainas, caurspīdīgas, metalizētas, dārgas vai lētas, ar samazinātu (removable) vai pastiprinātu līmes noturību, uz speciālām plēvēm. Sietspiedē nodrukāts zīmējums būs ilgmūžīgāks salīdzinājumā ar citiem drukas veidiem. Tehnoloģijas trūkumi – katru krāsu drukā atsevišķi – tas sadārdzina izgatavošanu, nav iespējams nodrukāt fotogrāfijas, minimālā tirāža – 100gab.
 
Izgatavošanas laiks: standarta – 4 d.dienas, steidzami – 1-2 dienas.
 
 
Sietspiedes tehnoloģija ļauj izgatavot arī divpusējas uzlīmes!
 

3. ŪDENSIZTURĪGAS UZLĪMES TRANSPORTAM.

Izmantošana – uzlīmes uz vieglajām mašīnām, autobusiem, treileriem, motocikliem, kuteriem, lidmašīnām. Izgatavošanas īpatnības – tiek izmantota dārgāka plēve, kura nodrošina izgāku ekspluatāciju, kā arī atkarībā no veida un cenu kategorijas lauj aplīmēt ne tikai plakanas, bet arī izliektas virsmas. Izgatavošanas tehnoloģija – digitāla platformāta druka uz speciālām plēvēm.
Pirms līmēšanas izdruku rekomendē lakot vai laminēt.
 
 
Izgatavošanas laiks: standarta – 2 d.dienas, steidzami – dažu stundu laikā.
 

4. PAPĪRA UZLĪMES.

Izmantošana – uzlīmes uz produkcijas, kastēm, iepakojuma; uzlīmes reklāmas materiāliem, anotācijas.
 
Izgatavošana – krāsaina digitāla druka (sausais toneris) vai ofseta druka uz pašlīmējoša papīra (balts, matēts vai glancēts). Gatavu produkciju varam izsniegt vai nu sagrieztu vajadzīgajā izmērā vai negrieztu, loksnēs.
 
Sakarā ar augstu izšķirtspēju šī drukas metode ļoti noderīga drukājot vidēja un maza izmēra uzlīmes, kā arī uzlīmes kas satur smalkas detaļas un mikrotekstus.
 
Izgatavošanas laiks: standarta – 2 dienas, steidzami – dažu stundu laikā.
 

5. UZLĪMES BEZ FONA (PLOTTERGRIEŠANA), ŪDENSIZTURĪGAS.

Izmantošana – uzlīmes uz logiem, skatloģiem, vitrīnām, transporta, celtniecības tehnikas u.c.
 
Izgatavošana – plotergriešana no baltas vai krāsainas plēves. Pēc griešanas liekais fons tiek aizvākts, bet izgrieztā uzlīme var tikt uzlīmēta uz montāžas plēves kas ievērojami atvieglo aplīmēšanu uz vietas. Metode ļauj izgatavot teksta uzlīmes bez fona – tikai paši burti vai citi izgriezti elementi, tādējādi netraucējot gaismas piekļuvei un caurskatāmībai.
 
Izgatavošanas laiks: standarta – 3 dienas, steidzami – 1 diena.
 

6. UZLĪMES UZ PERFORĒTAS LĪMPLĒVES.

Izmantošana – uz automašīnu stikliem, sabiedriskā transporta, stikla durvīm, logiem.
 
Izgatavošana – digitāla krāsu lielformāta druka uz speciālas caurumotas līmplēves kuras īpatnība ir tāda – no ārpuses skatoties redzams tikai attēls, bet atveres nav redzamas, toties no iekšpuses, caur uzlīmi, var redzēt visu, kas notiek ārpusē.
 
Izgatavošanas laiks: standarta – 2-3 dienas, steidzami – dažu stundu laikā.
 

7. DROŠĪBAS UZLĪMES (PLOMBAS).

Izmantošana – plombēšanai.
 
Izgatavošana – sietspiedē, tiek izmantota speciāla plēve – pēc pielīmēšanas tādu uzlīmi nevar noņemt nesabojājot.
 
Standarta izgatavošanas laiks – 5 darba dienas, steidzami – pēc vienošanos.
 
Lai saņemt cenu piedāvājumu rakstiet savu pieprasījumu uz info@artabaltija.lv vai zvaniet mums 672 88 859, mob. 261 72 246 - būsim priecīgi Jums palīdzēt!
Reklāmas aģentūras un vairumtirdzniecība: 29214187; igor@artabaltija.lv
 
Paraksties arī uz mūsu Facebook lapu un vienmēr būsi lietas kursā par akcijām kuru dzīves cikls ir pārāk īss lai rakstīt par tiem šeit!
Poligrāfija / Sadaļas(c) ImPrint SIA, 2018
All rights reserved.
9:00-17:00
P.O.T.C.P.
Laboratorijas iela 4
Rīga, LV-1009
(+371) 672 88 859
(+371) 261 72 246