(+371)67 288 859
(+371)26 172 246
Atrakstiet mums
Lielformāta druka Zīmogu izgatavošana Poligrāfija Sietspiede Vides reklāma
Produkti / Poligrāfija / Vizītkartes
Digitālā druka, sietspiede, ofsets, kongrievs, karstspiede ar foliju /

Vizītkaršu izgatavošana

Daudzums Vienpusējas Abpusējas
100 € 10 € 17
200 € 18 € 32
300 € 26 € 47
400 € 34 € 62
500 € 42 € 77
600 € 50 € 92
700 € 58 € 107
800 € 66 € 122
900 € 74 € 137
1000 € 82 € 152
 
Tas ir krāsaina digitālā druka uz 300gr matēta papīra Maestro Print vai 300gr satīna krītpapīra. Par papildus 2 Eur/100gab var drukāt uz 300gr kartona Invercot Creato, kāds ir stingrāks un krītots (pusglancēts), vai +3 Eur/100gab par druku uz 340 gr izcili balta matēta papīra Splendorgel.
 
Maketēšana nav iekļauta šī cenā, jaunā maketa izstrāde - 40€ vienpusējai vizītkartei vai 50€ abpusējai. Ka alternatīvu jauna maketa izstrādei var izveidot maketu pēc viena no mūsu šabloniem, tas izmaksas 12€ par vienu pusi un izkārtojums būs 1:1 ka ir šablona, tikai ar Jūsu datiem, variantus var apskatīt šeit - APSKATĪT ŠABLONUS.
 
Vizītkaršu druka uz melna, krāsaina, ļoti bieza vai kāda cita īpaša papīra notiek ar sietspiedi - šeit.
 
Taisot vizītkartes maketu, to jāveido ar +2 mm uzlaidēm apgriešanai no katras malas uz katru pusi. Pie vizītkartes izmēra 90x50 mm, maketam jābūt 94x54 mm. Ieteicam no tekstiem līdz griešanas līnijai atstāt vismaz 3mm attālumu. Maketus pieņemam PDF, AI, CDR, EPS, TIF, JPG formātos.
 

Par vizītkartēm.

Galantie bargo gallu pēcteči francūži apgalvo, ka vizītkartes radušās tieši viņu dzimtenē XVII gadsimtā. Ķīnieši, protams, pierāda, ka uzreiz pēc pulvera izgudrošanas vizītkartes izdomājuši viņu senči. Tomēr pirmais dokumentālais apstiprinājums – drukātas vizītkartes paraugs – attiecināms uz 1786.gadu un atrasts Vācijā. Plašāk vizītkartes sāka izplatīties tikai XIX gadsimtā, kad arī izveidojās zināmi to lietošanas noteikumi.

Vēsturiski pastāv noteikti vizītkaršu izmēri: vīriešiem — 90х50 mm, sievietēm — 80х40 mm. Ja jūs dodat vizītkarti partnerim, tad pagrieziet to tā, lai partneris ātri varētu izlasīt uz tās uzrakstīto tekstu. Japānā, Ķīnā un Korejā vizītkartes padod ar abām rokām. Ļoti bieži partneris raksta savas piezīmes vizītkartes otrajā pusē, tāpēc to vēlams atstāt tukšu. Daudzi bagāti cilvēki vēlas izcelties un vizītkaršu izgatavošanai lieto pusdārgakmeņus, vērtīgu koksni vai ādas. Parasti tas nerada labu iespaidu uz ārvalstu partneriem. Nepieļaujami ir veidot abpusēju vizītkarti divās valodās, jo partneris var nospriest, ka vizītkartes īpašniekam nav pieticis naudas diviem atsevišķiem vizītkaršu komplektiem.

Jebkura vizītkarte sarunu biedram rada priekšstatu par tās īpašnieku. Tādēļ vizītkartei jārada pozitīvas emocijas cilvēkam, kas uz to skatās. Neatkarīgi no tā, kāda pieeja ir dominējusi to pasūtot (skaistums vai lietišķums), vizītkartei ir jābūt stilīgai un kvalitatīvi nodrukātai. šodien vispārpieņemtais vizītkartes izmērs – 90x50 mm. Parasti vizītkartēm tiek izmantots papīrs ar blīvumu no 250 līdz 350 g/m². Tas var būt krītpapīrs (glancēts vai matēts), nekrītots papīrs, ar tekstūru (lins) un tā sauktais "dizaina" papīrs ar neparastu tekstūru. Vizītkaršu papildus noformēšanai izmanto spiedumu ar foliju, cilspiedumu, reljefo spiedumu, figūru atveidojumu, stūru noapaļošanu.
Simts vizītkaršu svars kopā ar iepakojumu - ap 200 gr.

Etiķete

Vizītkarti pirmais dod padotais priekšniekam, vīrietis – sievietei. Delegāciju vai grupu tikšanās laikā apmaiņa ar vizītkartēm notiek pēc hierarhijas, sākot ar visaugstāk stāvošiem delegācijas locekļiem. Ja partneri atrodas vienāda līmeņa amatos, tad pirmais vizītkarti sniedz jaunākais. Ja tikšanās norit jūsu birojā, etiķete nosaka, ka jūs ar saimnieka tiesībām pirmais sniedzat vizītkarti. Pasniedzot vizītkarti, nosauciet savu vārdu un uzvārdu, lai ārzemnieks varētu to iegaumēt. Pieņemot vizītkarti, skaļi nolasiet partnera vārdu un iegaumējiet viņa amatu.

Protokola prasības: vizītkarte jāsniedz pēc tam, kad ir uzdoti labā toņa jautājumi (Kā atlidojāt? Kā jūtaties? Ir kādi lūgumi vai vēlmes? Kā iekārtojāties viesnīcā?)

Mazāk oficiālos gadījumos, atkarībā no attiecībām ar adresātu, uz vizītkartēm var tikt uzrakstīts trešajā personā, piemēram, „Pateicas par Jaungada apsveikumu”, „Sveic nacionālajos svētkos”, „Pateicas par uzmanību”, „Ar vislabākajiem vēlējumiem” utt.

Vīrietis vizītkarti izņem no žaketes iekškabatas. Sieviete laikus ieliek vizītkarti somiņā, kabatiņā vai blociņā. Saskaņā ar nesen veikto aptauju, ārvalstu partnerus visvairāk tracina tas, ka viņu vizītkarti sāk grozīt, locīt vai pat tīt caurulītē. Tas tiek uztverts kā necieņas zīme un ļoti bieži noved pie neveiksmīga pārrunu rezultāta. Nekādā gadījumā nedrīkst likt vizītkarti aizmugurējā bikšu kabatā – tas ir slikts tonis.

Ja vizītes adresāts nevar pieņemt viesi vai viņa nav birojā, tad ir jāatstāj vizītkarte ar nolocītu labo stūri. Locījums liecina, ka jūs personīgi esat atstājis vizītkarti, kas tiek uzskatīts par cieņas un goda apliecinājumu. Nav pieņemts vizītkarti sūtīt pa pastu, toties to droši var nogādāt kurjers vai šoferis, tādā gadījumā tā netiek ielocīta. Rupjš etiķetes pārkāpums skaitās ielocītas vizītkartes nodošana ar kurjeru vai šoferi. Ja vizītkarte ir saņemta pa pastu vai ievesta, uz to jāatbild 24 stundu laikā, nosūtot savu vizītkarti.
 
 
 
Lai saņemt cenu piedāvājumu rakstiet savu pieprasījumu uz info@artabaltija.lv vai zvaniet mums 672 88 859, mob. 261 72 246 - būsim priecīgi Jums palīdzēt!
Reklāmas aģentūras un vairumtirdzniecība: 29214187; igor@artabaltija.lv
 
Paraksties arī uz mūsu Facebook lapu un vienmēr būsi lietas kursā par akcijām kuru dzīves cikls ir pārāk īss lai rakstīt par tiem šeit!
Poligrāfija / Sadaļas(c) ImPrint SIA, 2018
All rights reserved.
9:00-17:00
P.O.T.C.P.
Aleksandra Čaka 146
Rīga, LV-1012
(+371) 672 88 859
(+371) 261 72 246